Meie tehtud tööd

Kodulehed

Erilahendused

Soome firmale loodud arve süsteem, kus saab lisaks lisada kliente, tulumaksu kaarti, uuendada andmeid, jälgida oma palgalehti ja arveid. Lisaks töötajatele eraldi ülevaade. 

Rendileht, kus klient saab broneerida autot/tööriistu, kuid lisaks töötaja saab sisestada broneeringuid, koostada lepinguid, pidada arvestust kulude üle, uuendada üüriinfot. Leht sisaldab ka API liidestust raamatupidaja süsteemiga.

Töötajatele loodud kinnine koduleht, kus saab vahetada ülesandeid, vaadata koolitusvideoid, jälgida klientide andmeid. Kliendid näevad oma firmade andmeid, saavad jätta raamatupidajatele märkmeid, ning uuendada infot.

Rootsi firmale loodud kinnine süsteem töötajatele, kus saab sisestada oma tunde, sõidetud kilomeetreid autodega, näha palgalehti. Tööandja saab sisestada uusi projekte, ning valida nende nähtavust, sisestada tööriistu ning pidada tunni arvestust ja võtta välja PDF formaadis nii tunde kui ka sõidupäevikut.
Töötajatel võimalik alla laadida äpp google poes.

Rootsi firmale loodud keeleõppimis platform kus saab sisestada soovitud sõnu ning admin lisab tõlked, videod, koolitus materjalid jne

Koduleht+omanikule admin vaade kus saab koostada hinnapakkumisi, arveid ning lisada erinevaid tooteid. Toodetele eraldi kataloog.Töötajatele tööarvestus mida juhataja saab kinnitada, saab lisada ja eemaldada töötajaid.

Koduleht+kliendihaldusbaas, klient nägi endaga seotud hüvitisi, arveid, sai tellida lepingu muudatust, firmal oli lisaks täis ülevaade kõikidest klientidest ning haldamise võimalus. 

Koduleht, mille kaudu sai rentida enda kodus olevaid asju( nt jalgratast). Lehele sai sisselogida ID kaardiga/smartIDga jne. Klient sai sisestada enda renditavaid asju ning maksta ka kasutatava teenuse eest. Admin sai kõiki kuulutusi hallata ning muuta. 

Meie tehtud logod

Logo alates 125 Eurost!